2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Wrocław
  7. Pozostałe w Zdrowie - Fabryczna
Dodane 08 maja 2024

Praca w rejestracji medycznej - Wrocław Legnicka 56 Al. Wiśniowa 83

Wynagrodzenie

29 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne OMNI Clinic jest wielospecjalistyczną placówką medyczną z ponad 60 specjalistami. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną oraz diagnostykę. Dbamy również o to aby nasz zespół tworzyli profesjonaliści, którzy oprócz wysokich kwalifikacji i wieloletniego doświadczenia, odznaczają się empatycznym podejściem do Pacjenta.

Poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie osobista i telefoniczna obsługa pacjentów oraz współpraca z pozostałymi pracownikami (personel administracji, personel medyczny).

Do zespołu naszych centrów medycznych poszukujemy:

  • pracownika rejestracji

Główne zadania:

  • obsługa połączeń telefonicznych, udzielanie informacji o zakresie realizowanych usług, rejestracja pacjentów,

  • obsługa pacjentów w recepcji,

  • współpraca z pozostałym personelem placówki,

Oczekujemy:

  • empatycznego podejścia do Pacjenta,

  • doświadczenia w pracy w rejestracji medycznej,

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku oraz w jedną sobotę w miesiącu (8-14)

  • biegłej obsługi komputera,

  • kierowania się dobrem Pacjenta,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • znajomości języka angielskiego (mile widziane),

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • dobrą atmosferę w pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV poprzez olx.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji w Centrum Medycznym OMNI Clinic sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 697857765