2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Szczawnica
Dodane 02 kwietnia 2024

Praca na Recepcji w Hotelu *** (zmiany popołudniowe i nocne).

Lokalizacja

Szczawnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku recepcjonisty.

Czas pracy: zmiany popołudniowe od godz. 15:00 i nocne od godz. 22:00.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego - swobodna konwersacja,

  • znajomość pakietu Office (lub dokumentów Google),

  • samodzielność i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,

  • dyspozycyjność, praca zmianowa, również w weekendy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na recepcji hotelowej i aktywnej obsłudze klienta, bezpośredniej i telefonicznej.

  • wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie studiów zaocznych, o kierunku związanym z turystyką i hotelarstwem,

  • znajomość obsługi portali takich jak Booking.com, Channel Manager Profitroom,

Obowiązki (m.in):

  • odbieranie telefonów, odpisywanie na wiadomości

  • dbanie o ciszę nocną oraz komfort gości hotelowych,

  • pranie, suszenie i składanie ręczników,

  • dolewanie wody do basenu,

  • sprawdzanie usterek w pokojach.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie i premie wypłacane na czas,

  • pracę w młodym i zgranym zespole, w miłej atmosferze,

  • możliwość rozwoju osobistego oraz awansu w strukturach hotelu,

  • umowę o pracę,

  • awans płacowy za staż pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Szczawnica,

Małopolskie

Małopolskie, Szczawnica
ID: 898548478