2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Dolnośląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Wrocław
  7. Sekretariat, recepcja - Psie Pole
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca na recepcji na zmianę nocną w komorze normobarycznej

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię osobę(kobieta/mężczyzna) do obsługi recepcji podczas zmiany nocnej (20:30 - 7:30) w jedynej we Wrocławiu komorze normobarycznej.

Lifechamber to miejsce, w którym pomagamy osobom z wieloma dolegliwościami zdrowotnymi poprzez terapię tlenem i nie tylko. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową lifechamber.pl.

Na chwilę obecną szukamy osoby na niepełny etat. Dni pracy są elastyczne i wspólnie ustalane w zależności od rezerwacji na sesje nocne.

 Wymagania:

• mile widziani emerytowani mundurowi

• odpowiednie podejście do osób starszych i/ lub chorych

• umiejętność pracy w zespole

• umiejętność obsługi kasy fiskalnej, systemu Booksy i Microsoft Office będzie dodatkowym atutem

• mile widziane jest zainteresowanie szeroko pojętą tematyką zdrowia

Zakres obowiązków:

• obsługa klienta bezpośrednio na recepcji i podczas wprowadzania i wyprowadzenia z komory. Np, rezerwacja wizyt czy udzielanie wszelkich informacji na temat naszej komory normobarycznej

• dbanie o porządek w miejscu pracy

• dbanie o komfort klienta w naszym centrum zdrowia

Oferujemy:

 • umowę zlecenie

 • stabilne warunki pracy

 • przyjazną atmosferę

Zapraszamy do aplikowania.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 780793788