2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Włochy
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca na recepcji// dwa popołudnia oraz 2 soboty w miesiącu

Wynagrodzenie

30 - 31 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się Klinika Rehabilitacji dla dzieci znajdująca się przy ul. Instalatorów 5a (na pograniczu dzielnicy Ochota i Włochy) poszukuje ambitnej oraz odpowiedzialnej osoby do pracy na recepcji.

Najchętniej poszukujemy dyspozycji:

  • w poniedziałki i środy w godz. 15.30-16.00 do 20.30,

  • dwie soboty w miesiącu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji (zapisywanie pacjentów na wizyty, przyjmowanie płatności, potwierdzanie obecności, informowanie potencjalnych pacjentów o naszej ofercie),

  • organizacja pracy terapeutów (m.in. zgrywanie grafików, przygotowanie list pacjentów),

  • prace porządkowe i organizacyjne (m.in. przygotowanie gabinetów na następnego terapeutę, utrzymanie porządku w Klinice),

  • oraz czasem prace marketingowe (pomoc w robieniu postów na facebooku itp.).

Informacje organizacyjne:

  • miejsce pracy: Klinika Martik Włochy przy ul. Instalatorów 5a,

  • czas pracy: zgodnie ze wspólnie ustalonym grafikiem, rozliczenie za liczbę przepracowanych godzin w danym miesiącu.

Wynagrodzenie/forma zatrudnienia:

  • wynagrodzenie: 30zł brutto + ewentualne premie za zrealizowane zadania,

  • forma zatrudnienia ustalana: umowa zlecenie, bądź B2B.

Zgłoszenia:

  • bardzo prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV oraz wskazaniem możliwych dni/ godzin ewentualnej współpracy przez wiadomości OLX oraz na maila: marta.bogucka(małpka)tlen.pl.

Rekrutacją zajmuje się bezpośrednio właścicielka, dlatego przepraszamy ale kontakt telefoniczny jest ograniczony. Uprzejmie prosimy kierować wszelkie pytania wraz z CV na maila: marta.bogucka(małpka)tlen.pl lub wiadomości OLX. Do wybranych osób oddzwonimy i zaprosimy na rozmowę, by ustalić indywidualne warunki współpracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 914119235