2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Grzegórzki
Dodane 05 lipca 2024

Praca na recepcji

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aparthotel w centrum Krakowa poszukuję osoby na stanowisko Recepcjonista/ka

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa recepcji hotelowe

  • Meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Sporządzanie raportów dobowych i miesięcznych

  • Obsługa systemów rezerwacyjnych

  • Sprzedaż usług hotelu

  • Budowanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu

  • Tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami

  • Koordynacja korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • Dzienne zmiany

    Nasze wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

    • Świadomość związania z zasadami profesjonalnej obsługi gości

    • Wykształcenie minimum średnie

    • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych

    • Samodzielność, dobra organizacja pracy, sumienność

    • Dyspozycyjność

    • Punktualność, lojalność

    • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 921651189