2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Żelków-Kolonia
Dodane Dzisiaj o 09:55

Praca na Produkcji / Zentis Polska

Lokalizacja

Żelków-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zentis Polska jest producentem komponentów owocowych i warzywnych dla przemysłu mleczarskiego oraz piekarnictwa. Z sukcesem działa na ryku polskim, dostarcza również swoje wyroby do klientów w 28 krajach Europy, Azji, Afryki, USA.

Zentis zapewnia swoim Klientom: innowacyjność, wysoką jakość produktów, doradztwo techniczne i technologiczne.

 Jeżeli masz ukończone 18 lat

i chcesz zarobić to doskonała okazja, aby pracować na produkcji w Zentis Polska.

Nie potrzebujesz doświadczenia, wystarczy że chcesz!

Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Miejsce pracy: Żelków Kolonia/Siedlce

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatki, premie

  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas

  • rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz

  • praca wakacyjna z możliwością zatrudnienia na dłuższy okres

  • pakiet socjalny

 Wymagania:

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Zadania:

  • praca fizyczna przy produkcji spożywczej

  • przestrzeganie norm jakości

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV

i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zentis Polska Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO".

(data i podpis kandydata do pracy)

Lokalizacja

Żelków-Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelków-Kolonia
ID: 911212851