2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 12 czerwca 2024

Praca na produkcji w Holandii

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Szukasz pracy? Chcesz wyjechać do Holandii i zarabiać? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Stanowisko: Pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy taśmie i maszynie

  • przygotowanie karmy (z mięsa, ryb) dla zwierząt

  • obsługa maszyny - wymiana noży, filtrów

  • na koniec dnia czyszczenie maszyn

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • dyspozycyjność do pracy min. 6 miesięcy

  • motywacja i chęć do pracy

  • zaangażowanie

Co oferujemy:

  • stawkę: 15,75 euro brutto/h*

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową

  • praca bez wiekówki

  • praca w systemie zmianowym

  • wsparcie przy organizacji transportu w Holandii

  • zakwaterowanie

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora w kraju wykonywania pracy

*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym otrzymywanym za każdą normatywną godzinę pracy (bez nadgodzin i godzin specjalnych)

Dzięki polskiej umowie:

  • odkładasz środki na emeryturę w Polsce

  • zachowujesz ciągłość ubezpieczenia

  • nie tracisz prawa do dodatków socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 920133201