2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Czechowice
Dodane 17 maja 2024

Praca na produkcji w Gliwicach

Lokalizacja

Gliwice, Czechowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;

  • ręczne prace produkcyjne.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;

  • doświadczenie w pracy na produkcji, magazynie lub kontroli jakości;

  • gotowość do podjęcia długofalowej współpracy;

  • znajomość rysunku technicznego - mile widziana;

  • umiejętność posługiwania się suwmiarką - mile widziana.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenie;

  • wynagrodzenie podstawowe + premie.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  • Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Czechowice
ID: 918861875