2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Dziadowa Kłoda
Dodane 01 maja 2024

praca na produkcji,ustawiacz maszyn

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dziadowa Kłoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Milomar z siedzibą w Dziadowej Kłodzie zatrudni osobę na stanowisku ustawiacz maszyn.

Obowiązki:

  • wykonywanie prostych napraw i regulacji maszyn,

  • ustawianie maszyn produkcyjnych zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi,

  • monitorowanie pracy maszyn oraz wykrywanie i usuwanie usterek,

  • dbanie o przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego w celu optymalizacji

    procesów produkcyjnych,

  • umiejętność obsługi CnC Biese Skipper oraz wiertarki Biese Techno

Wymagania:

  • motywacja do nauki i chęć rozwoju zawodowego,

  • zdolność do pracy w zespole oraz chęć zdobywania nowych umiejętności,

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pełne wdrożenie do pracy,

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i kwalifikacjom,

  • Pracę przy nowoczesnych maszynach i urządzeniach,

  • Przyjazne środowisko pracy

Lokalizacja

Dziadowa Kłoda,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dziadowa Kłoda
ID: 912382460