2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 24 maja 2024

Praca na produkcji/ Tomaszów Maz./ umowa o pracę/wysokie premie

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oferta pracy skierowana do osób zdecydowanych na pracę zmianową:

  • Zadania: obsługa produkcji

  • Stawka brutto: 4300 zł+ dodatek za soboty 100%+ premia regulaminowa i wysoka premia frekwencyjna

  • Po okresie próbnym podwyżka

  • Darmowy posiłek regeneracyjny

  • System pracy zmianowy (możliwe nocki).

Poszukuję osób dyspozycyjnych do podjęcia pracy od czerwca 2024.

Zapoznam się z każdą aplikacją. Wyślij cv lub zostaw do siebie kontakt.

Agencja Pracy Tymczasowej nr 388

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 920630530