2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Podłęże
Dodane 13 maja 2024

Praca na produkcji systemów wentylacyjnych

Wynagrodzenie

4 200 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Podłęże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Agencja pracy tymczasowej HR East pomaga znaleźć pracę tymczasową lub stałą dla ludzi z różnych branż i sektorów. Nasza agencja oferuje nie tylko pracę, ale również zapewnia swoim pracownikom wsparcie i opiekę na każdym etapie zatrudnienia. Zatrudnimy osobę na stanowisko

PRACA NA PRODUKCJI SYSTEMÓW WENTYLACYJNYCH

Warunki i miejsce pracy:

  • Podłęże (okolice Krakowa) – zapewniamy bezpłatny dojazd z Krakowa

  • Praca w systemie dwuzmianowym (bez zmian nocnych)

Zakres obowiązków:

  • Praca obejmuje bardzo proste czynności w obszarze produkcji systemów wentylacji (obsługa maszyn produkcyjnych, szlifowanie, pakowanie, sortowanie)

  • Kontrola jakości wykonanej pracy i dbałość o utrzymanie wysokiego standardu produkcji

  • Dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Nie wymagamy doświadczenia na tym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia

  • Wynagrodzenie w wysokości 4 200 zł netto –  5 600 zł netto w zależności od statusu

  • Możliwość pracy w większym wymiarze godzin

  • Bezpłatny dojazd z Krakowa

  • Wsparcie i opiekę koordynatora, który służy radą i pomocą w każdej sytuacji

  • Praca w nowoczesnym zakładzie otwartym w 2021 roku

Prosimy o kontakt telefoniczny: +48 500 260 429 Anastazja, +48 797 567 011  Daria

Lokalizacja

Podłęże,

Małopolskie

Małopolskie, Podłęże
ID: 917949893