2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Alicja Górna
Dodane 25 kwietnia 2024

praca na produkcji->panowie i panie->zapewniony transport->lekka praca

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy na dłużej? Ważne jest dla Ciebie stabilne i długofalowe zatrudnienie?To trafiłeś idealnie, mamy to wszystko i jeszcze więcej, dodaj do tego atrakcyjne wynagrodzenie, lekki charakter pracy i zorganizowany transport. Przekonaliśmy Cię? Nie czekaj zbyt długo, bo liczba miejsc jest ograniczona - wyślij sms o treści PRODUKCJA na numer podany w ogłoszeniu, na pewno do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !Zachęcamy do obejrzenia video z naszą ofertą pracy: www.randstad.link/obejrzyj-video-ferrero

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie -> 27,38 zł brutto/godzina
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.) lub 2 zmianowym (po 12 godz.) sam/a wybierzesz
  • zorganizowany transport do zakładu pracy (z wielu miejscowości) na trasach z Belska Dużego do: Grójca, Opoczna, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Przysuchy, Potworowa, Radomia, Jedlińska, Białobrzeg, Warki, Pionek, Kozienic oraz Mogielnicy.
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną dla każdego Pracownika w atrakcyjnej cenie

zadania

  • proste czynności przy pakowaniu słodyczy do opakowań zbiorczych

oczekujemy

  • nie oczekujemy żadnego doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (warunek konieczny)

Twoi znajomi również poszukują pracy?

Poleć im naszą ofertę, a będziecie mogli pracować na tej samej zmianie!

Oferta dotyczy zatrudnienia na stanowisku Pracownik Produkcji

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911020825