2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Szczawa
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca na produkcji - operator maszyn i urządzeń na linii rozlewniczej

Lokalizacja

Szczawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k. związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji - operator maszyny na linii rozlewniczej

Opis stanowiska:

· Obsługa maszyny przy produkcji wody po wcześniejszym przyuczeniu;

· Zewnętrzna kontrola produkowanego towaru w obrębie pracy maszyny;

· Przestrzeganie zasad BHP;

Oczekiwania:

· Dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach;

· Zaangażowanie w wykonywaną pracę;

· Umiejętność pracy w zespole;

· Dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

· Pracę w renomowanej firmie w branży rozlewniczej;

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

· Wynagrodzenie wraz z dodatkami takimi jak miesięczna premia uznaniowa w zależności od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów;

· Otwartość pracodawcy na nowe pomysły i rozwiązania;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV przez formularz. Więcej informacji pod numerem 50*****41. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji przez firmę Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

Lokalizacja

Szczawa,

Małopolskie

Małopolskie, Szczawa
ID: 856688529