2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zawiercie
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 14 maja 2024

Praca na produkcji/ operator maszyn

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Sławex o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników na stanowisko operatorów maszyn do produkcji produktów ze stali. Praca na hali przy obsłudze maszyn ciągarskich i zgrzewarek.

Zakres obowiązków:

1. Ciągnięcie i zgrzewanie drutów stalowych

2. Obsługa maszyn

3. Praca w układzie dwuzmianowym

4. Dbanie o stanowisko pracy

Wymagania:

1. Mile widziana umiejętność obsługi maszyn do drutu stalowego (możliwość przeszkolenia dla osób bez doświadczenia)

2. Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

1. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

2. Możliwość zdobycia uprawnień

3. Stabilność zatrudnienia

4. Regularne i pewne wynagrodzenie oparte o system motywacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PPHU SŁAWEX JOANNA SZKULIK z siedzibą w Zawierciu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko "operator maszyn". Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PPHU SŁAWEX JOANNA SZKULIK z siedzibą w Zawierciu w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo do: cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy liczonych od końca roku, w którym te dane zostały udostępnione.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 918175525