2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Stoszowice Kolonia
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca na produkcji- operator cnc, frezer, tokarz

Lokalizacja

Stoszowice Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Firma Processing-cnc działa na rynku od 2010 roku.

Zajmujemy się głównie obróbką skrawaniem na maszynach CNC oraz konwencjonalnych.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

-Frezer

-Frezer CNC

-Tokarz

-Tokarz CNC

  • OFERUJEMY:

- Stabilne długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- dobre warunki pracy

  • OCZEKUJEMY:

- Doświadczenie pracy na obrabiarkach

- wiedza z zakresu obróbki skrawaniem metali

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi : suwmiarki , średnicówki , mikrometry , sprawdziany itp .

- odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy

- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- Obróbka elementów metalowych

- Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym

- Kontrola jakości wykonywanych detali

- Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn, urządzeń oraz porządek w miejscu pracy

- Współpraca z Kierownikiem produkcji oraz z działem technologicznym

Zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości:

Stoszowice 38b

57-213 Stoszowice

Jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, to prześlij swoje CV.

Lokalizacja

Stoszowice Kolonia,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Stoszowice Kolonia
ID: 910491346