2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Katarzyna Biela
Dodane 29 maja 2024

Praca na produkcji, od zaraz, dobra lokalizacja

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Szukasz pracy od zaraz?

Aplikuj, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne lub przedstawimy ofertę telefonicznie!

Ty wybierasz!

Miejsce pracy - Tychy

oferujemy

  • dobry dojazd komunikacją miejską
  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatny urlop)
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta
  • stawkę 5036 zł brutto*, po przepracowaniu pełnego miesiąca - stawka wzrasta do 5204 zł brutto*
  • dodatek zmianowy 300 zł brutto + dofinansowanie do posiłków 300 zł
  • pracę w różnych systemach zmianowych - 3 zmiany, wg. indywidualnego grafiku - w zależności od potrzeb lub 4 bryg
  • stołówka na terenie zakładu
  • pakiet Benefitów Randstad+ (prywatną opiekę medyczną Medicover, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji i kin, kartę sportową
  • ubezpieczenie da Ciebie i Twojej rodziny
  • darmowy parking dla pracowników

*stawka z uwzględnieniem dodatku nocnego i premii

zadania

  • proste prace manualne
  • wizualna kontrola jakości
  • obsługa maszyn

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane doświadczenia na produkcji lub w pracy fizycznej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 918459638