2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ożarów Mazowiecki
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator maszyn. Praca od zaraz

Wynagrodzenie

5 000 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako agencja pracy AA EURO RECRUITMENT dla naszego klienta- firmy zajmującej się produkcją opakowań poszukujemy pracowników chętnych do podjęcia pracy przy obsłudze maszyny produkującej woreczki termokurczliwe do żywności.

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

System pracy: 3 zmiany 5:45-14:00, 13:45-22:00, 21:45-06:00

Zakres obowiązków:

  • sprawdzenie stanu maszyny produkcyjnej przed przystąpieniem do pracy

  • obsługa maszyny produkcyjnej i zapisy  danych produkcyjnych oraz jakościowych zgodnie z obowiązującymi procedurami.

  • prowadzenie bieżących kontroli jakości produktów

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy w trakcie wykonywania zadań jak i po zakończeniu

  • wykonanie innych poleceń, zleconych przez swoich przełożonych.

 Wymagania:

  • chęci do pracy,

  • wyniki badań do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • szybkość w działaniu,

  • podzielność uwagi,

  • dobry wzrok

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie 4838 zł brutto+ dodatki , po okresie próbnym 5241 zł brutto

  • ekwiwalent obiadowy- 300 zł netto/miesiąc

  • System pracy 3-zmianowy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość awansu

Aplikację - CV - proszę przesłać poprzez profil OLX.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

 "Niniejsza zgoda jest wyrażona na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez AA Euro Recruitment Poland sp. z o.o."

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 899124932