2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Swarzędz
Dodane 20 maja 2024

Praca na produkcji mebli

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Pracownik produkcji mebli kuchennych

Lokalizacja:Swarzędz, Rabowice

OFERUJEMY:

  • ·       umowę zlecenie

  • ·       punktualnie wypłacane wynagrodzenie

  • ·       atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 30 zł brutto

  • ·       oraz dodatki:10% za pracę w godzinach nocnych, 50% w soboty i w niedziele

  • ·       praca w III zmianowym grafiku po 8 godzin

  • ·       proponujemy pracę od zaraz

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • ·       kontrola jakości produkowanych elementów drewnianych

  • ·       pakowanie elementów na palety

  • ·       obsługa maszyn

  • ·       utrzymywanie porządku oraz czystości na miejscu pracy

  • ·       przestrzeganie przepisów BHP

WYMAGANIA:

  • ·       sprawność fizyczna-preferowani Panowie

  • ·       dyspozycyjność

  • ·       gotowość do podjęcia pracy od zaraz

  • ·       Doświadczenie nie jest wymagane

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerami od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17:

  • ·               883 993 306 WhatsApp

  • ·               883 088 344 WhatsApp

W sprawie pracy kierujcie się bezpośrednio do biura Fallwork ul. Piekary 26, Poznan

Proszę o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 917985842