2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Matarnia
Monika Majkowska
Dodane 11 czerwca 2024

Praca na produkcji Gdańsk - do 6000 brutto!

Lokalizacja

Gdańsk, Matarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zdobądź pracę, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła! Dołącz do naszego zespołu jako operator maszyn w Gdańsku. Zarób nawet 6000 zł brutto miesięcznie i ciesz się bogatym pakietem dodatków. Nie masz doświadczenia? To nie jest dla nas przeszkoda. Nie czekaj, aplikuj teraz!Lokalizacja: Gdańsk Matarnia

oferujemy

  • wynagrodzenie 5000 zł brutto +  do 750 zł brutto premii
  • dodatek za naukę i profesjonalną obsługę maszyny - do 500 zł brutto
  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową z możliwością przejścia po 3 miesiącach bezpośrednio do Klienta
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowany pakiet sportowy,
  • szkolenia wdrożeniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

zadania

  • obsługa maszyn konfekcjonujących
  • nadzór i opieka nad prawidłową eksploatacją maszyn konfekcjonujących
  • wykonywanie kontroli jakości półproduktów, produktów gotowych według planów kontroli
  • produkcja zgodnie z instrukcją grupową i procesową

oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • motywacji i chęci rozwoju
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako operator maszyn

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Matarnia
ID: 919883146