2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Delpiero
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca na produkcji w fabryce motoryzacyjnej -student/uczeń zaoczny

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszym Klientem jest fabryka motoryzacyjnej produkująca elementy wykończeniowe z tworzyw sztucznych dla takich marek samochodów jak Hyundai i Kia. Firma posiada w Polsce dwa zakłady produkcyjne w Zabrzu i Żorach, zatrudnia ponad 600 wykwalifikowanych pracowników. W chwili obecnej poszukujemy do zakładu w Żorach zmotywowane osoby do pracy na produkcji w różnych działach między innymi: kontrola jakości, montaż

Praca na produkcji

Oferta skierowana do osób uczących się w trybie zaocznym lub tegorocznych absolwentów szkół średnich (dyspozycyjnych od pon-piątku) . Dla osób posiadających status studenta/ucznia do 26 lat wynagrodzenie brutto stanowi kwotę "netto" na rękę.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • obrabianie wyrobów gotowych z wykorzystaniem maszyn i narzędzi

  • montaż tych wyrobów i pakowanie

  • kontrola jakościowa wyrobów, skanowanie, wprowadzanie do systemu

Wymagania:

  • wysoka motywacja i chęci do pracy

  • dobra organizacja i samodyscyplina

  • energiczność i gotowość do pracy fizycznej

  • otwartość, szybkość uczenia

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i sprawdzenia się w nowym środowisku

  • pracy praca w systemie 3 zmianowym pon-piątek ( 6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00)

  • po okresie próbnym dla zainteresowanych możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod fabrykę.

Od kandydatów wymagamy podania danych osobowych obejmujących: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, w tym nr tel. lub adres e-mail oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie, który pozwoli na ocenę kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku. Jeśli chcesz dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy koniecznie w aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o. o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”. Jeśli chcesz, dodatkowo możesz wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.” Warto wiedzieć, że: • Del Piero Sp. z o.o. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych; • nasza siedziba mieści się w Katowicach przy ul. Warszawskiej 46 m6; • dane w CV podajesz zgodnie z zakresem wskazanym w Kodeksie pracy, a dodatkowe dane podajesz na podstawie dobrowolnej zgody • dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją oraz pracodawcy, na rzecz których rekrutacja jest przeprowadzana • po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy, chyba że zgodzisz się na wykorzystanie Twojego CV w kolejnych procesach rekrutacji - wtedy dane przetwarzać będziemy do 10 lat* lub do momentu odwołania zgody • możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli będą dotyczyć prowadzonej przez nas rekrutacji; wtedy dane będą przetwarzane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu polegającego na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi • my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. • masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia; • jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych - wystarczy, że nas o tym poinformujesz. • do 1 roku dla rekrutacji pracowników tymczasowych • Jeśli chcą Państwo wycofać udzieloną zgodę, usunąć bądź zaktualizować swoje dane proszę przesłać pisemną informację w tym zakresie. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe"

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 911035082