2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Zgierz
Dodane 08 maja 2024

Praca na produkcji detali miedzianych - OZORKÓW!

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK PRODUKCJI - OZORKÓW! WOLNE WEEKENDY!

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915), dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika do produkcji detali miedzianych praca od zaraz na stanowisku - OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy:

  • Ozorków

Zadania:

  • Produkcja przewodów elektrycznych, detali z miedź, podzespołów do transformatorów, pracę pomiarowe, raportowanie, obsługa maszyn

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 4300-4500 zł brutto + 500zł premii uznaniowej

  • Praca w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku

    6-14

    14-22

    22-6

Wymagania:

  • Podstawy znajomości rysunku technicznego - WARUNEK KONIECZNY.

  • Doświadczenie na produkcji lub w branży ślusarskiej – mile widziane.

  • Znajomość obsługi elektronarzędzi.

  • Obsługa narzędzi pomiarowych takich jak suwmiarka

PRACA OD ZARAZ!

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcom, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 884640074