2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Brzezinka
Dodane 08 maja 2024

Praca na produkcji czy na wózki widłowe na Kirchhoff Automotive

Wynagrodzenie

32 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stawka: 27-28 zł/h brutto produkcja, 30 zł/h brutto wózkowy

Harmonogram: 8 godzin, trzy zmiany, możliwe nadgodziny

Poszukujemy: mężczyźni do 55 lat, (kobiety tylko z UDT)

Miejsce pracy: Gliwice (30 km od Katowic), Gniezno (50 km od Poznania)

Zadania: - Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi, ilościowymi

- Dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn oraz wykorzystywanie ich zgodnie z przeznaczeniem

- Wprowadzanie danych do komputera i wypełnianie dokumentacji

- Dla pracy na wózkach widłowych, UDT wymagane

Rodzaj umowy: Umowa o Pracę

POZOSTAŁA INFORMACJA:

- Premia do każdej przepracowanej godziny około 5 zł brutto

-Urlopy (2 dni na miesiąc)

-Dopłaty za nadgodziny i pracę w weekendy

-Dopłacanie 8 zł dziennie na obiad w stołówce

-Kompensacja za dojazd 6 zł br na zmianę

-Premia uznaniowa 5 zł br na zmianę

-Opieka medyczna

-zabezpieczenie odzieżą roboczą

- Wsparcie koordynatora

Jesteś zainteresowany? Napisz na Viber/WhatsApp

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 916881222