2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Dodane Dzisiaj o 09:06

Praca na Produkcji Chemicznej

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Stepan Company to światowy producent specjalistycznych środków chemicznych stosowanych w produktach konsumpcyjnych i przemysłowych.

Stepan jest wiodącym producentem surfaktantów- kluczowych składników środków czyszczących oraz polioli poliestrowych, stanowiących główną część przemysłu poliuretanowego.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego poszukujemy pracowników na stanowisko: OPERATOR PROCESÓW CHEMICZNYCH

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• prowadzenie procesu produkcyjnego w zakładzie chemicznym

• obsługa reaktora chemicznego

• przygotowanie i załadunek surowców oraz produktów gotowych

• rejestrowanie wykonywanych operacji w systemie informatycznym SAP

OFERUJEMY:

• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• gwarantowana płaca podstawowa wejściowa to 4750 zł brutto

• gwarantowane podwyżki wynagrodzenia wraz ze wzrostem umiejętności

•miesięczna dopłata 450 zł do posiłków (karta lunch pass) , dopłaty do wypoczynku urlopowego, premia kwartalna oraz roczna, świadczenia socjalne z okazji świąt, zapomoga w przypadku trudnej sytuacji życiowej, prywatna opieka medyczna Medicover, prywatne ubezpieczenie płatne przez Pracodawcę, karta Multisport, nielimitowane kawa, herbata, woda, cukier na terenie zakładu

• wysokie standardy bezpieczeństwa i przyjazną atmosferę pracy

• szkolenia stanowiskowe oraz możliwość zdobycia uprawnień(wózki widłowe, suwnice i inne)

• imprezy integracyjne, pikniki rodzinne

OCZEKIWANIA:

• umiejętność obsługi komputera

• dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym 4-brygadowym(8 h)

• odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole

• chęć do długotrwałej współpracy

• mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym oraz uprawnienia na wózki widłowe i suwnice.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX.

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 917929935