2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Winogrady
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca na produkcji branży automotive

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rozpocznij pracę na produkcji, szukamy osób bez doświadczenia- UOP

Prowadzimy obecnie proces rekrutacji dla kilku kluczowych Klientów z branży automotive. Chcesz podjąć pracę na stałe? Szukasz stabilizacji? Cenisz sobie pracę, w której jesteś doceniany?

Twój zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa maszyn

  • kontrola parametrów procesu produkcji

  • dbanie o wysoką jakość produktu zgodnie z obowiązującymi normami.

  • przestrzegania zasad BHP

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany pon-pt lub/i 4 brygadowy system pracy)

  • gotowość do pracy od zaraz na pełen etat

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze + wiele dodatków.

  • dodatki z tyt. premii nawet do 2500zł / mc

  • szkolenie stanowiskowe już od pierwszego dnia

  • odzież roboczą oraz badania lekarskie

  • zapoznanie się z Firmą przed podpisaniem umowy

  • dofinansowanie do posiłków

  • dofinansowanie kosztów dojazdu

  • możliwość rozwoju i awansu

  • możliwość skorzystania z pakietu Multisport + ubezpieczenia grupowego

  • możliwość doboru lokalizacji Zakładu względem miejsca zamieszkania

osobiście: Piekary 26

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 913885420