2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kłoda
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca na produkcji

Lokalizacja

Kłoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujesz atrakcyjnej pracy?

Brak ci doświadczenia?

Nie martw się – zdobędziesz je u nas J

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą od 25 lat. Działamy w branży spożywczej. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja i pakowanie dodatków do żywności.

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy wykwalifikowany zespół dzięki któremu zapewniamy wysoki poziom usług naszym klientom.

Dziś nasz zespół chcemy rozbudować o kolejne zaangażowane w pracy osoby.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji

Opis stanowiska pracy:

- przygotowanie, mieszanie produktów sypkich,

- pakowanie środków spożywczych,

- przygotowanie gotowego produktu do odbioru przez klienta

Oczekujemy:

- zaangażowania,

- rzetelności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,

- uprawnienia/ książeczka zdrowia będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat,

- pracę 5 dni w tygodniu w systemie jednozmianowym (dodatki za pracę ponadnormatywną),

- atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas,

- bezpieczne warunki pracy,

- pełne wyposażenie w odzież roboczą i ochronną,

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość zdobycia uprawnień UDT na obsługę wózków widłowych

O naszych produktach i pracy dowiesz się więcej z naszej strony internetowej: www.sdf.com.pl

CV można wysłać elektronicznie lub pocztą tradycyjną na adres:

SDF Spożywcze Dodatki Funkcjonalne Sp. z o.o. , Kłoda, ul. Produkcyjna 1, 64-130 Rydzyna

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Kłoda,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kłoda
ID: 847871282