2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrów Wielkopolski
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca na produkcji

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników (mężczyzn) na stanowisko:

OPERATOR MASZYN (Pracownik produkcji) Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn (laser, prasa krawędziowa), wózka widłowego oraz urządzeń pomiarowych

  • Pomocnicze czynności magazynowe

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie/mile widziane techniczne

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Sumienność oraz odpowiedzialne podejście do pracy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Umowę o pracę na pełny etat (obowiązuje okres próbny)

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i sumienności

  • Możliwość przyuczenia do zawodu

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 816722439