2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Strawczyńska
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca na Produkcji

Lokalizacja

Ruda Strawczyńska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma DEFRO poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Twój zakres obowiązków

  • Montaż elementów zgodnie z instrukcją i procedurami,

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Dokładność i zaangażowanie w pracę,

  • Umiejętność pracy w zespole i chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej hali w firmie produkcyjnej,

  • Szybki proces rekrutacji i umowa o pracę,

  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe – nie wymagamy doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub kontakt na numer 88*****11.

Lokalizacja

Ruda Strawczyńska,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ruda Strawczyńska
ID: 732444944