2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Sośnie
Dodane 22 maja 2024

Praca na produkcji / dla kobiet i mężczyzn / zapewniamy przyuczenie

Wynagrodzenie

4 400 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sośnie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób do pracy na produkcji

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - możliwe przyuczenie

  • Obsługa robotów i linii produkcyjnych - możliwe przyuczenie

  • Prace ręczne

  • Kontrola jakości i ilości wyprodukowanych produktów

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • Współpraca z innymi pracownikami produkcji

Wymagania:

  • Chęć do pracy

  • Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany

  • Elastyczność i dobre nastawienie do zmian

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Sośnie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sośnie
ID: 920067462