2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krotoszyn
Dodane 14 czerwca 2024

praca na produkcji/ 4 brygady/ wysokie wynagrodzenie

Wynagrodzenie

4 406 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Operator maszyn i urządzeń odlewniczych

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn na odlewni aluminium.

  • Utrzymanie ruchu na linii produkcyjnej.

  • Kontrola jakości wyprodukowanych części.

Wymagania:

Nasze wymagania

  • Siła fizyczna i wytrwałość.

  • Zmysł techniczny.

  • Chęć do pracy przy obsłudze maszyn.

Oferujemy:

To oferujemy

  • Pracę od zaraz w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości i dbałością o bezpieczeństwo pracowników.

  • Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia na umowę o pracę.

  • Pełny etat i pracę po 8 h dziennie.

  • System 4 brygad.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4406 zł brutto podstawa + system premiowy (średnie zarobki 5000- 6500 zł brutto miesięcznie).

  • Zorganizowany transport do pracy i z pracy z miejscowości: Krotoszyn, Jarocin, Odolanów, Milicz, Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Pleszew.

  • Posiłek regeneracyjny.

  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.

  • Rozwój i doskonalenie kompetencji zawodowych.

  • Opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork na miejscu w fabryce (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 15.00).

  • Przyjazną atmosferę i spokojny charakter pracy.

  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej).

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 920638421