2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gliwice
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca na myjni samochodowej w Gliwicach (Panowie/Panie)

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracownik Myjni Samochodowej w Gliwicach (Panowie/Panie)

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się myciem oraz czyszczeniem, odkurzaniem wnętrz oraz praniem tapicerek samochodów.

Wymagania:

  • dokładność, sumienność, samodzielność (po przeszkoleniu)
  • kultura osobista
  • uprzejmość, uczynność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole
  • Gwarancje stabilności i stałości zatrudnienia

Osoby zainteresowane pracą prosimy o KONTAKT WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY

8:00-18:00 Poniedziałek-Piątek oraz 8:00-16:00 Sobota

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 755744087