2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
ExpertJob
Dodane 03 maja 2024

Praca Na Magazynach na terenie Holandii

Wynagrodzenie

65 - 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis Firmy: CEVA Logistics to międzynarodowa firma logistyczna o atmosferze pracy, którą można określić jako nieformalną. Dają Ci możliwość nauki i rozwoju osobistego. Ludzie pracują w różnych budynkach: BFC, BRC, magazyn Peak lub Veerweg. BFC i BRC to nowe budynki (BOL.COM) i ciągle się rozwijają. bol.com to firma, w której można zamówić niemal wszystko. Współpracuje z wieloma firmami, co oznacza, że mamy wiele produktów oraz wiele działów, w których zawsze robisz coś innego. Jeśli pracujesz w bol.com, zawsze możesz nauczyć się nowego zawodu, co sprawi, że będziesz się stale rozwijać i mieć różnorodność w pracy.

Opis Stanowiska Pracy: Zależy od działu, w którym będziesz pracować.

Kompletacja i zbieranie zamówień: Pracujesz z czytnikiem kodów kreskowych, zbierając zamówienia lub odkładając przedmioty na miejsce. Pakowanie: Pakujesz produkty i przygotowujesz pudełka z zamówieniami, wysyłając je do następnego działu. Odbiór i ekspedycja: Przesyłki są gotowe, możesz je umieścić w samochodzie dla poczty NL, aby bezpiecznie dotarły do klienta. Jeśli pracujesz na ekspedycji, musisz sprawdzić, czy samochód jest poprawny, zeskanować go, a następnie umieścić w ciężarówce. Zwroty: Osoby, które zwracają przedmioty, musisz umieścić je z powrotem w pudełkach i sprawdzić, czy są nadal nienaruszone.

Warunki Pracy:

znajomość języka angielskiego

  • Elastyczność

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Możliwość pracy na stojąco i chodzenia

  • Precyzja w pracy

Data Rozpoczęcia Pracy: Do ustalenia Liczba Godzin Tygodniowo: 30-40 godzin / tydzień , możliwe nadgodziny

Kwota Brutto za Godzinę: 13,27 € + dodatek urlopowy

Dodatki za Zmiany:

  • Dodatek za pracę wieczorną 19:00-00:00 110%

  • Dodatek za pracę nocną 00:00-07:00 125%

  • Dodatek za nadgodziny, wszystko powyżej 8 godzin dziennie 125%

  • Dodatek za pracę w soboty i niedziele, niezależnie od zmiany 150%

  • Dodatek za pracę w dni świąteczne 150%

Tygodniowy Koszt Zakwaterowania: 120 € Tygodniowy Koszt Ubezpieczenia: 35 €

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 914651219