2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Obsługa bagażowa / 18-19€ /DARMOWE MIESZKANIE/ Frankfurt

Wynagrodzenie

77 - 82 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Przenoszenie i Załadunek Bagażu: Zajmowanie się transferem bagażu z terminala do samolotu i umieszczanie go w lukach bagażowych.

  • Odbiór i Dostarczanie Bagażu: Wyciąganie bagażu z samolotu, transport na lotnisko i umieszczanie na taśmie do odbioru przez pasażerów.

  • Obsługa Sprzętu Transportowego: Prowadzenie i zarządzanie pojazdami oraz urządzeniami służącymi do przemieszczania bagażu.

  • Zarządzanie Towarami Niebezpiecznymi: Bezpieczna obsługa i sortowanie ładunków specjalnych, w tym materiałów niebezpiecznych.

  • Kategoryzacja Bagażu: Klasyfikowanie i segregowanie bagażu według określonych kryteriów przed załadunkiem lub po rozładunku.

Nasze Wymagania:

  • Język Niemiecki: Na poziomie A2 (nie akceptujemy angielskiego)

  • Certyfikat Niekaralności: Wymagane jest przedstawienie zaświadczenia o braku przeszłości kryminalnej.

  • Prawo Jazdy Kategorii B: Posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Dowody Zatrudnienia z Ostatnich 5 Lat: Wymagane są dokumenty potwierdzające nieprzerwaną aktywność zawodową w ciągu ostatnich pięciu lat, wliczając okresy bezrobocia lub edukacji.

  • Sprawność Fizyczna i Elastyczność Czasowa: Oczekujemy gotowości do pracy fizycznej oraz dyspozycyjności do pracy zmianowej, również w dni świąteczne i weekendy.

Co Oferujemy Pracownikom:

  • Wynagrodzenie: Stawka 18-19€ Brutto

  • Dodatki: 25% za pracę nocną, 50% za pracę w niedziele i 100% za pracę w dni świąteczne.

  • Umowa o Pracę: Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełen etat z niemieckim pracodawcą.

  • Grafik: Praca w systemie zmianowym

  • Nadgodziny: Istnieje możliwość pracy w nadgodzinach + 25% do stawki godzinowej

  • Standardowe Zakwaterowanie: Zapewniamy darmowe zakwaterowanie. Pokoje dwuosobowe

  • Dodatek: Zwrot kosztów za dojazd do pracy

  • Doświadczenie w Renomowanej Firmie: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w uznanej, międzynarodowej firmie na lotnisku we Frankfurcie.

  • Bonus: Premia urlopowa i świąteczna

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 899437164