2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grójec
Dodane 22 maja 2024

Praca na hali produkcyjnej -zatrudnię pracowników od zaraz.

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma AS jest rodzinna firmą produkującą odwodnienia liniowe. Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

Pomimo dużej skali działalności utrzymujemy domową i przyjazną atmosferę w codziennej pracy. Cały zespół dba o to, by wykonywana praca poza efektami w działalności handlowej przynosiła również wewnętrzną satysfakcję i spełnienie osobistych ambicji.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowiska:

  •   Pracownika magazynu

Zakres obowiązków:

·        Terminowe przygotowywanie i wydawanie towaru,

·        Przygotowywanie towaru do wysyłki,

·        Kompletowanie przesyłek,

·        Przyjmowanie zwrotów towarów, sprawdzanie pod względem kompletności oraz braku uszkodzeń,

·        Utrzymywanie porządku w magazynie,

·        Kontrolowanie stanów magazynowych,

·        Inne drobne prace fizyczne.

  •  Ślusarz / spawacz

·       Cięcie stali

·       Wiercenie otworów wg szablonów

·       Proste konstrukcje do spawania

·       Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania wobec kandydata :

·        Odpowiedzialność, samodzielność i uczciwość,

·        Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00,

·        Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

·        Stałą i stabilną pracę,

·        Pełny etat (pon.-czw. 7-17, pt. 7-15),

·        Pracę w małym, zgranym zespole,

·        Domową atmosferę, daleko nam do podejścia korporacyjnego,

·        Wstępne szkolenie i opiekę pracownika z wieloletnim doświadczeniem,

·        Możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV z danymi kontaktowymi i poniższą klauzulą przez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do kontaktu.

tel. 734*_443*_359 ; 882*_950*_443

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 671724206