2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Koszutka
Vanessa
Dodane Dzisiaj o 13:05

PRaca na czas zastepstwa! Katowice!

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pilnie poszukujemy osoby na czas zastępstwa!

Praca od 17.04 do 26.04!

Obowiązki: Sprzątanie biur w centrum Katowic.

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 20:00 - 4:00, weekend wolny.

Doświadczenie w sprzątaniu biur - warunek konieczny!

Miejsce pracy: Enel Med, ul. Chorzowska 152, Katowice.

Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie, stawka godzinowa 27,70 brutto/h.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numer 60*******00.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 912438726