2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Pomorskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Słupsk
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca na czas sezonu letniego! Fakturzysta-Kasjer-Magazynier

Wynagrodzenie

5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Eurocash Cash & Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas trwania sezonu letniego lub umowę zlecenie.

Opis stanowiska:

  • Uzupełnianie towaru na półkach,
  • Utrzymywanie magazynu w czystości,
  • Rozładunek dostaw,
  • Kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowy

Nasze wymagania:

  • Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Posiadasz uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych mile widziane :)
  • Jesteś osobą rzetelną i punktualną,

To oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Pracę w systemie 2-zmianowym,
  • Premię miesięczną w okresie czerwiec-sierpień - 800 zł brutto

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Słupsk
ID: 912649177