2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Olsztyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca na czas sezonu letniego! Fakturzysta-Kasjer-Magazynier

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eurocash Cash & Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas trwania sezonu letniego lub umowę zlecenie.

Opis stanowiska:

  • Uzupełnianie towaru na półkach,
  • Utrzymywanie magazynu w czystości,
  • Rozładunek dostaw,
  • Kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowy

Nasze wymagania:

  • Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Posiadasz uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych mile widziane :)
  • Jesteś osobą rzetelną i punktualną,

To oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Pracę w systemie 2-zmianowym,
  • Premię miesięczną w okresie czerwiec-sierpień - 800 zł brutto

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 912718675