2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ostróda
Dodane 13 maja 2024

Praca na bufecie (wydawanie posiłków) oraz obieranie warzyw

Wynagrodzenie

4 500 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Lokalizacja: Morliny k. Ostródy

System pracy: 12/24 tj. dzień pracy 12 h, 1 dzień wolny, dzień pracy 12 h, dzień wolny etc.

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Obierak/Bufetowa/y, która/y będzie odpowiedzialna/y za pomoc w przygotowywaniu posiłków oraz za wydawanie dań w naszych stołówkach.

Obowiązki:

  • Obieranie i przygotowywanie warzyw do posiłków.

  • Wydawanie posiłków na stołówce zgodnie z ustalonym menu.

  • Zachowanie wysokich standardów higieny i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Gotowość do pracy w systemie dzielonego etatu (1 dzień pracy, 1 dzień wolny)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej i dynamicznej firmie.

  • Elastyczny grafik pracy.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 898654409