2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podlaskie
  5. Praca za granicą - Suwałki
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca na budowie(Niemcy): STOLARZ BUDOWLANY/DEKARZ

Wynagrodzenie

11 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

DANWOOD S.A. spółka zajmująca się budową prefabrykowanych domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).

STOLARZ BUDOWLANY - nawet 600 zł dziennie

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

• wysokie wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca,

• zorganizowany przejazd na miejsce budowy za granicą,

• zakwaterowanie,

• brak sezonowości budów (praca przez cały rok),

• dodatkowe benefity (piknik rodzinny, zimowisko dla dzieci, bal sylwestrowy i premie).

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B,

• umiejętność pracy w zespole,

• doświadczenie w pracach dekarskich.

Zakres obowiązków:

• krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM,

• wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów,

• montowanie okien dachowych,

• łączenie elementów konstrukcji drewnianej – ścian, stropów,

• czytanie projektów montażowych.

ZADZWOŃ 85 730 00 00 lub wyślij aplikację za pomocą przycisku Aplikuj.

Szczegóły na stronie www.danwoodpraca.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 668568502