2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wola Rębkowska
Dodane 27 maja 2024

Praca Monter - Mewat s.c.

Lokalizacja

Wola Rębkowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Mewat s.c. jest jednym z czołowych producentów obudów i rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Zapewniamy naszym Klientom wsparcie od przygotowania projektu po dostarczenie towaru na wskazane miejsce. Priorytetem dla nas jest najwyższa jakość wykonania oraz termin realizacji zamówienia. Nasze cele osiągamy poprzez  doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Monter

Miejsce pracy: Wola Rębkowska

Twoje korzyści:

·        Praca w siedzibie firmy, w przyjaznej atmosferze (brak wyjazdów na montaż),

·        Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

·        Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę,

·        Rzetelne szkolenie wstępne, które pozwoli Ci przygotować się do pracy na stanowisku Montera i dobrze poznać środowisko pracy,

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Wsparcie kierownictwa i zespołu,

Twoje zadania:

·        Montaż konstrukcyjny komponentów składowych obudów rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia zgodnie z dokumentacją,

·        Kontrola jakości wyrobu i raportowanie wyników,

·        Dbanie o jakość i estetykę wykonanych elementów,

Twoje kompetencje:

·        Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

·        Umiejętności manualne i techniczne,

·        Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,

·        Sumienność, dokładność oraz zaangażowanie,

·        Umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Wola Rębkowska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Rębkowska
ID: 919489123