2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Kobyłka
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca Monter instalacji wodno/kanalizacyjnych

Wynagrodzenie

29 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kobyłka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma P.P.H.U. "CIS" poszukuje energicznej i zaangażowanej osoby do pracy w charakterze montera instalacji kanalizacyjnych.

Wymagania:

Sprawność fizyczna i gotowość do pracy w warunkach wymagających wysiłku fizycznego

Chęć do nauki i rozwoju zawodowego w branży instalacji kanalizacyjnych

Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Zdolność do pracy pod presją czasu i w zmieniających się warunkach

Obowiązki:

Montaż nowych instalacji kanalizacyjnych zgodnie z planami technicznymi i wytycznymi

Wykonywanie prac związanych z naprawą i konserwacją istniejących instalacji

Współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnego realizowania zadań

Zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa pracy na placu budowy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonego zespołu

Przyjazne środowisko pracy i wsparcie w dążeniu do osiągania celów zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email lub kontakt telefoniczny pod numerem 50*******80.

Lokalizacja

Kobyłka,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Kobyłka
ID: 915439729