2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Chojna
Dodane 15 maja 2024

Praca montaż i naprawa mebli

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chojna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweZapraszamy seniorów

Praca dla osoby  z doświadczeniem w konserwacji i naprawie różnych przedmiotów, głównie mebli oraz dodatków do domu ( dekoracje, lampy itp). Praca na cały etat w systemie równoważnym. Mile widziana osoba "złota rączka"

Wymagania:

- Prawo jazdy kategorii B

- Doświadczenie w montażu i naprawie mebli

- Znajomość różnych technik i narzędzi montażowych

- Umiejętność czytania i interpretowania instrukcji montażowych

- Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole

- Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań

- Umiejętność  pracy z detalami

- Zdolności manualne i umiejętność obsługi narzędzi

- Dobra organizacja czasu pracy

- Uczciwość

Obowiązki:

- Montaż mebli według instrukcji i planów

- Naprawa uszkodzonych mebli

- Transport mebli z Chojny do Stargardu, 3 razy w tygodniu.

- Załadunek i rozładunek mebli

- Zabezpieczenie mebli przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu i montażu

- Odbiór mebli od dostawcy wraz z weryfikacją dostawy

- Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia terminowego i wysokiej jakości montażu i dostaw

Lokalizacja

Chojna,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Chojna
ID: 918411080