2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca - montaż elektroniki - dla kobiet i mężczyzn

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca się produkcją i montażem elektroniki do sprzętów RTV I ADG poszukuje pracowników na stanowisko operatora produkcji.

Praca dla kobiet i mężczyzn.

Opis stanowiska:

  • montaż elektroniki

  • prace produkcyjne

  • kontrola jakości

  • prace manualne

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach montażowych

  • doświadczenie produkcyjne

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn

  • chęci do pracy i nauki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o pracę

  • pracę 3 zmiany + 20 % nocki

  • 28,58 zł/h brutto + premia frekwencyjna 8% oraz premia wydajnościowa 20 %

Proszę o telefon osoby zainteresowane, jeśli nie odbieram, proszę o sms "MONTAŻ" - oddzwonię. Zachęcam także do składania CV przez portal OLX.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

KRAZ 25663

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 912707040