2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Góra Kalwaria
Weber
Dodane 24 kwietnia 2024

PRACA Młodszy specjalista gospodarki magazynowej/ Weber/ Góra Kalwaria

Lokalizacja

Góra Kalwaria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Wydruk i księgowanie dokumentów magazynowych: lista pobrania, WZ, PZ, faktura

  • Przygotowanie dokumentacji drobnicowej: kompletacja etykiet transportowych + lista pobrania + WZ

  • Współpraca z operatorami załadunku w zakresie przekazywania harmonogramu załadunków + dokumentacji do załadunku

  • Obsługa systemu okien załadunkowych oraz systemu MRP: awizacja kierowcy, wywoływanie kierowcy, uzupełnianie danych kierowcy w systemie, aktualizacja statusów załadunku

  • Obsługa wjazdu kierowcy na teren zakładu: zasady BHP, kontrola SOI, przepustka

  • Obsługa wyjazdu kierowcy: kontrola załadowanego towaru, przekazanie dokumentów transportowych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność, dokładność

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Biegła obsługa komputera (Windows, Office)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub w transporcie (kontakt z kierowcami) w firmie produkcyjne

  • Mile widziane doświadczanie w pracy na systemach klasy MRP oraz na oknach załadunkowych

Dodatkowe informacje

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Możliwość uzyskania uprawnień

O nas

WEBER

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Weber od ponad 100 lat dostarcza na świecie kompleksowe rozwiązania dla budownictwa. Opierając się o swoje międzynarodowe doświadczenie, stawiamy na rozwój materiałów i kompletnych systemów, które są bezpieczne, wydajne i łatwe w aplikacji oraz dostosowane do potrzeb lokalnego rynku. W Weber wierzymy, że w branży budowlanej najważniejsza jest troska o ludzi i środowisko, w jakim żyją! Dołącz do naszego zespołu!

Saint-Gobain Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Klauzula informacyjna

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Okrężna 16, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę. ”W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach całej grupy kapitałowej Administratora, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Okrężna 16, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty z grupy kapitałowej Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę. ”Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Okrężna 16, adres , numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000086064.Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Góra Kalwaria,

Mazowieckie

Mazowieckie, Góra Kalwaria
ID: 910810220