2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bemowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca Mechanik Samochodowy / Automatyczne Skrzynie Biegów

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa SAMKO P.U.H. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Podstawowa działalność Samko opiera się na naprawie i dystrybucji części do automatycznych skrzyń biegów. Poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik samochodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Wymagamy:

  • dobrej znajomości techniki motoryzacyjnej;

  • sumienności, odpowiedzialności, rzetelności, chęci nauki;

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 4,5 - 7 tys. zł brutto

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • dostęp do wiedzy, system szkoleń;

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.

Zakres obowiązków

  • Mechanika ogólna

  • Obsługa automatycznych skrzyń biegów

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 771456131