2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wrocław
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Fabryczna
Dodane 10 czerwca 2024

Praca Mechanik Samochodowy

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

SZUKAMY MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

Praca w serwisie samochodów osobowych

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Starościńska 1/ Psie Pole/Kamieńskiego

NASZE OCZEKIWANIA

*Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego

* Doświadczenie w obszarach: wymiana opon, obsługa serwisu klimatyzacji, stawianie geometrii mile widziane,

* Umiejętność samodzielnego!!! przeprowadzenia procedury naprawy

* Rzetelność, dokładność, zaangażowanie,

* Prawo jazdy kat. B i C będzie dodatkowym atutem

*Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 z godzinną przerwą na obiad i odpoczynek

*Nie pracujemy w soboty!!!

GŁÓWNE ZADANIA

*Wykonywanie diagnostyki samochodowej według obowiązujących w serwisie procedur

*Przeprowadzanie napraw mechanicznych

*Wykonywanie przeglądów okresowych

*Realizacja zadań zleconych przez przełożonego,

*Chęć do aktywnego podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych ( udział w oferowanych szkoleniach i instruktażach),

*Zachowywanie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami serwisu.

*Dbanie o wizerunek serwisu

KANDYDATOM OFERUJEMY

*Stabilną i ciekawą pracę u przyjaznego pracodawcy,

*Atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwa praca na %

*Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej i renomowanej firmie o ugruntowanej, ponad 18 letniej pozycji na rynku

*Szkolenia

*Możliwość pracy w nadgodzinach

*Możliwość (nie konieczność!) pracy w sobotę

*Możliwość udziału jako serwisant w zawodach rajdowych w weekendy

Jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami :) Zapraszamy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 747563083