2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stare Miasto
MOTO NOWICCY
Dodane 17 czerwca 2024

PRACA mechanik motocykle quady skutery

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRACA dla MECHANIK MOTOCYKLI QUADÓW I SKUTERÓW - również BEZ DOŚWIADCZENIA / po szkole kierunkowej

Autoryzowany salon sprzedaży Moto Nowiccy z kilkunastoletnim doświadczeniem w

branży i na rynku - ul. Akacjowa 1 , 62-571 Stare Miasto k.Konina

poszukuje DRUGIEGO MECHANIKA do warsztatu napraw i serwisu.

Wymagania:

– wiedza techniczna z zakresu mechaniki motocyklowej, skuterów i quadów

– umiejętność dokonywania drobnych napraw, przeglądu sprzętu i serwisu

– wysokie umiejętności organizacyjne

– punktualność, komunikatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:

– wykonywanie przeglądów okresowych

– diagnostyka i naprawa motocykli, skuterów i quadów

– obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna

– weryfikacja stanu technicznego sprzętu po naprawie

– doradztwo i sprzedaż części oraz akcesoriów

– dbałość o jakość wykonywanych prac

– dbałość o mienie Klienta i firmy

– montaż części i akcesoriów

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełen etat

– pracę w największym salonie sprzedaży w regionie

– wyjazdy na targi i pokazy branżowe

– niezbędne narzędzia pracy

– możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez kontakt ze znanymi markami i

najnowszymi modelami sprzętu Junak, Barton, Cf Moto, Keeway, Zontes, Romet, Jawa,

Kayo, Hisun i wiele innych

– wynagrodzenie z systemem premiowym, dodatki świąteczne

– pełne zaplecze socjalne : kuchnia, prysznice, artykuły spożywcze i wiele innych

Lokalizacja

Stare Miasto,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stare Miasto
ID: 921176858