2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca manualna, obsługa maszyn - umowa o pracę, wolne weekendy

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

APT HSS WORK (certyfikat nr 22915) dla swojego klienta, producenta wiązek kablowych dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje kandydatów do pracy w charakterze pracownika produkcji!

Lokalizacja miejsca pracy: Łódź Olechów, ul. Zakładowa

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY JEDYNIE CHĘCI DO PRACY ORAZ DOSTĘPNOŚCI DO PRACY W SYSTEMIE 3 ZMIAN!

NASZA OFERTA:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - możliwe zatrudnienie bezpośrednie po upływie 6 miesięcy

  • praca w systemie 3 zmian, od poniedziałku do piątku - wolne weekendy

  • pracę stanowiskową - nie przy linii

  • praca na stałe!

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, WSZYSTKIEGO NAUCZYSZ SIĘ U NAS!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • nadzorowanie pracy maszyny,

  • obsługa maszyny produkcyjnej,

  • praca manualna,

  • kontrola wizualna gotowego produktu,

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie, wyraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora, podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcą, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa. W celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 846501328