2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Pomiechówek
Dodane 06 maja 2024

Praca Manager kawiarni

Lokalizacja

Pomiechówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Szukamy managera do prowadzenia nowo powstałej kawiarni przy deptaku nad rzeką Wkrą.

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

·         Posiadasz doświadczenie w kawiarni na kierowniczym stanowisku,

·         Jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i komunikatywną,

·         Możesz pochwalić się umiejętnościami efektywnej sprzedaży i indywidualnego podejścia do każdego Gościa,

·         Jesteś osobą odpowiedzialną w działaniu,

·         Jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i przepełnioną pozytywną energią to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

·         Zarządzanie kawiarnią,

·         Dbałość o obsługę klienta i wizerunek lokalu,

·         Dbałość o najwyższą jakość produktów,

·         Uczestnictwo w planowaniu i działaniach związanych z rozwojem lokalu,

·         Realizacja postawionych celów,

·         Inicjowanie oraz wdrażanie działań marketingowych mających na celu zwiększanie sprzedaży,

·         Otwartość na nowe wyzwania.

Lokal znajduję się 2 km od dworca w Pomiechówku, 40 min pociągiem od Dworca Gdańskiego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres biuro(małpka)kolorytplus.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 50*******38.

Lokalizacja

Pomiechówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pomiechówek
ID: 874412138