2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Białystok
  7. Obsługa produkcji - Antoniuk
Dodane 14 kwietnia 2024

Praca magazynowo - produkcyjna

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy Biodio Lab Sp. z o.o. produkującej suplementy diety poszukujemy osób do prac produkcyjno-magazynowych.

Wymagania:

-Aktualna książeczka sanepidu

-Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

-Skrupulatność, dokładność

-Chęć do nauki i rozwoju

Opis stanowiska:

-Przygotowywanie produktów do wysyłki

-Utrzymanie porządku w magazynie

-Konfekcjonowanie produktów

-Obsługa maszyn produkcyjnych

Oferujemy:

-Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

-Pracę w pełnym wymiarze w godzinach 8 - 16

-Możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji

-Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w siedzibie firmy w Choroszczy w ustalonym wspólnie terminie.

Klauzula RODO:

Informujemy, że administratorem danych jest _Biodio Lab Sp. z o.o.z siedzibą w Białymstoku, ul. Choroszczańska 24(dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 862045994