2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Mysłowice
Marta Iza
Dodane 06 czerwca 2024

Pracownik Magazynu Mysłowice - Kompletacja zamówień 30.00 zł/br.

Wynagrodzenie

30 - 30,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Stanowisko: Pracownik Magazynowy (Kompletacja zamówień)

Lokalizacja: Mysłowice (Kosztowy)

Opis stanowiska: Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób do pracy w naszym magazynie spożywczym.

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień przy użyciu wózka elektrycznego (unoszącego do 30 cm)

  • Obsługa skanera i systemu Voice Peak (przy użyciu słuchawki)

  • Przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • Minimalny wiek: 18 lat

  • Mobilność i możliwość dojazdu do miejsca pracy na wskazane zmiany

  • Ukończony kurs na wózki unoszące do 30 cm lub prawo jazdy kategorii B

  • Ważna książeczka sanepidowska

Warunki pracy:

  • System zmianowy: 6:00-14:00 / 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku

  • Praca co najmniej 168 godzin miesięcznie (dwie soboty obowiązkowe)

  • Temperatura pracy w magazynie około 18°C, czas pracy w chłodni (4-8°C) stanowi od 5% do 20% czasu pracy

  • Czyste i przyjazne warunki pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 30,00 PLN brutto/godz.

  • Umowę zlecenie na start (możliwość przejścia pod klienta)

  • System premiowy od 500 do 1600 zł brutto

Kontakt: TWG Polska Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20219

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 918805358